Košík je prázdný.
09.11.2018
Je jedním z nejmódnějších fotbalistů v lize a Luis Enrique zahrnoval Espanyolu Mario Hermoso do dalšího španělského týmu, takže není divu, že se Real Madrid zajímá o jeho služby a hodlá na něj v lednu využít své volby. Los Blancos si může koupit hráče za 7,5 milionu eur a protože stále čekají na plně fit Ježíše Vallejo a mohou vidět, jakou soutěž Hermoso přinese, zdá se, že to bude dohoda, která bude provedena. Nic zatím není rozhodnuto, mysl. Espan..
11.10.2018
Real Madrid se musí nejen přizpůsobit životu bez Cristiana Ronalda.   Portugalský národní fotbalový tým se musel vypořádat i bez hvězdy vpřed Fotbalové dresy Juventus, když se přestěhoval z mezinárodní povinnosti po svém přestupu do Juventusu a uprostřed obvinění ze znásilnění proti němu.   Ronaldo nebyl po skončení Světového poháru povolán do národního týmu a portugalská fotbalová federace již uvedla, že také nebude v pří..
03.09.2018
Brazílský teenager Real Madrid, Vinicius Jr, cítil tmavší stranu soupeření svého klubu s Atletico Madrid, když ho v neděli udeřil soupeřem po dvojnásobném souboji s derby.   Vinicius, 18 let, se přestěhoval do Realu v červnu roku poté, co podepsal od brazilských obrů Flamengo 42 milionů eur dres Atletico Madrid, ale nedokázal se dostat do prvního týmu a hrál na své záložní straně Real Madrid Castilla ve španělské regionální třídě.   ..
23.08.2018
TURIN, Itálie - Pro Cristiana Ronalda bylo "osudem" vstoupit do Juventusu, když se snaží stát se druhým hráčem, který vyhrál Ligu mistrů se třemi různými kluby.   Ronaldo se přestěhoval z Realu do Juventusu v off-sezóně v Serie A rekord 112 mil. Euro (pak 131,5 mil. Dolarů).   "Existují v životě věci, které se zdají být diktovány osudem a v tomto případě to bylo taky," řekl Ronaldo v rozhovoru pro datovou službu DAZN. "Nikdy jsem neče..
03.08.2018
V úterý večer byl v Miami přátelský a šéf Manchesteru Jose Mourinho se svým vhodným příznivým postojem obrátil se svými starými kolegy v Realu Madrid.   Klubový delegát Chendo a vedoucí bezpečnosti Julio Cendal oba zůstávají z portugalských dnů a byli srdečně přijati jako uvolněný Mourinho, který se vydal do smíšené zóny.   Dalším pozoruhodným příběhem, který vyšel z předsezónního turné Real, je, že Julen Lopetegui uzav..
SITE MAP
  • Klubů 2018-19
  • Klubů Dětské 2018-19
  • Národní 2018
  • Národní Dětské 2018
  • Klubů Ladies 2018-19
  • Klubů 2017-18
  • Klubů Dětské 2017-18
  • Klubů Dámské 2017-18