11.10.2018
Real Madrid se musí nejen přizpůsobit životu bez Cristiana Ronalda.   Portugalský národní fotbalový tým se musel vypořádat i bez hvězdy vpřed Fotbalové dresy Juventus, když se přestěhoval z mezinárodní povinnosti po svém přestupu do Juventusu a uprostřed obvinění ze znásilnění proti němu.   Ronaldo nebyl po skončení Světového poháru povolán do národního týmu a portugalská fotbalová federace již uvedla, že také nebude v pří..
03.09.2018
Brazílský teenager Real Madrid, Vinicius Jr, cítil tmavší stranu soupeření svého klubu s Atletico Madrid, když ho v neděli udeřil soupeřem po dvojnásobném souboji s derby.   Vinicius, 18 let, se přestěhoval do Realu v červnu roku poté, co podepsal od brazilských obrů Flamengo 42 milionů eur dres Atletico Madrid, ale nedokázal se dostat do prvního týmu a hrál na své záložní straně Real Madrid Castilla ve španělské regionální třídě.   ..
23.08.2018
TURIN, Itálie - Pro Cristiana Ronalda bylo "osudem" vstoupit do Juventusu, když se snaží stát se druhým hráčem, který vyhrál Ligu mistrů se třemi různými kluby.   Ronaldo se přestěhoval z Realu do Juventusu v off-sezóně v Serie A rekord 112 mil. Euro (pak 131,5 mil. Dolarů).   "Existují v životě věci, které se zdají být diktovány osudem a v tomto případě to bylo taky," řekl Ronaldo v rozhovoru pro datovou službu DAZN. "Nikdy jsem neče..
03.08.2018
V úterý večer byl v Miami přátelský a šéf Manchesteru Jose Mourinho se svým vhodným příznivým postojem obrátil se svými starými kolegy v Realu Madrid.   Klubový delegát Chendo a vedoucí bezpečnosti Julio Cendal oba zůstávají z portugalských dnů a byli srdečně přijati jako uvolněný Mourinho, který se vydal do smíšené zóny.   Dalším pozoruhodným příběhem, který vyšel z předsezónního turné Real, je, že Julen Lopetegui uzav..
SITE MAP
  • Klubů 2017-18
  • Klubů Dětské 2017-18
  • Národní 2018
  • Národní Dětské 2018
  • Klubů Dámské 2017-18