Košík je prázdný.
31.05.2020
Arsenal se údajně zajímá o podepsání brazilské mezinárodní Rafinhy Alcantary, která má být v létě v Barceloně prodána.   Podle zprávy ze španělské publikace Mundo Deportivo sleduje Arsenal sledování záložníka v Barceloně Rafinha Alcantara s pohledem na letní swoop pro Brazilce.   27letý Rafinha je produkt proslulé barcelonské akademie La Masia. Svůj první tým debutoval již v roce 2011, ale v počátcích XI se nikdy nestal pravideln..
06.02.2020
Po barcelonském novém zranění zranění klub v současné době zvažuje své útočné možnosti a chce se skrýt za vyčerpanou jednotku.   Jakmile je časový rámec stanoven na rozsah zranění Ousmane Dembélé - musí být alespoň pět měsíců, aby se hráč mohl podepsat - Barcelona zasáhne trh s převody při hledání útočící mezery, zejména při pokusu o pokrýt záliv, který zanechal Luis Suárez (Uruguayan zaznamenal v této sezóně 41% Barçových cíl..
04.11.2019
V zápase mezi Tottenhamem a Evertonem bylo řešení Sun Xingyi způsobeno těžce zlomenou nohou v záložníku Evertona Gomezem a Korejci také dostali červenou kartu. Carragher, který je v nebeském sportovním plesu, řekl, že to byla nehoda, která způsobila, že Gomez zlomil nohu. Když se odvrátil od tragédie, nemyslel si, že kladivo Sun Xingyu je akce na červenou kartu.   Carragher řekl: „Rozhodně nejde o akci červenou kartu. Pokud se jedná o červenou kart..
02.08.2019
Sir Alex Ferguson, který se ujal Arsene Wengera, Jose Mourinho přejel téměř všemi, nebo Manchester City přestavěl své hlučné okolí do nepokojů oprávněných etablovaných elit po převzetí Abú Dhabí.   S Manchester City versus Liverpool můžeme být v epicentru dalšího velkého tussle, určitě zatímco Pep Guardiola a Jurgen Klopp zůstávají na starosti. Oba kluby si minulou sezónu udržely svou stranu dohody, takže je dobré, že jim byla dána rychlá p..
19.04.2019
Cristiano Ronaldo žádá o generální opravu v Juventusu po úterním úderu Ligy mistrů Ligy proti Ajaxu.   Zatímco jeho velký soupeř Lionel Messi mučil Manchester United a zajistil přítomnost Barcelony v semifinále soutěže, Juventus odhodil vedení a zaslouženě ho porazil předčasně mladší mladší Erik deset Hag.   Ronaldo, který po sobě vyhrál tři tituly Ligy mistrů s Realem Madrid a objevil se v osmi po sobě jdoucích semifinálech, je po..
20.02.2019
Federico Chiesa potvrzuje, že je jedním z velkých protagonistů probíhající kampaně Serie A a je hráč, který je velmi oceňován mnoha špičkovými evropskými kluby, zejména v Itálii, kde Juventus a Inter chtějí přistupovat k zajištění svých služeb další letní.   Juventus se po léta pohybuje po Chiesa a první kontakt se datuje do léta roku 2017 na okraji jednání Federica Bernardeschiho a kontakty pokračují v posledních měsících.   ..
09.11.2018
Je jedním z nejmódnějších fotbalistů v lize a Luis Enrique zahrnoval Espanyolu Mario Hermoso do dalšího španělského týmu, takže není divu, že se Real Madrid zajímá o jeho služby a hodlá na něj v lednu využít své volby. Los Blancos si může koupit hráče za 7,5 milionu eur a protože stále čekají na plně fit Ježíše Vallejo a mohou vidět, jakou soutěž Hermoso přinese, zdá se, že to bude dohoda, která bude provedena. Nic zatím není rozhodnuto, mysl. Espan..
11.10.2018
Real Madrid se musí nejen přizpůsobit životu bez Cristiana Ronalda.   Portugalský národní fotbalový tým se musel vypořádat i bez hvězdy vpřed Fotbalové dresy Juventus, když se přestěhoval z mezinárodní povinnosti po svém přestupu do Juventusu a uprostřed obvinění ze znásilnění proti němu.   Ronaldo nebyl po skončení Světového poháru povolán do národního týmu a portugalská fotbalová federace již uvedla, že také nebude v pří..
03.09.2018
Brazílský teenager Real Madrid, Vinicius Jr, cítil tmavší stranu soupeření svého klubu s Atletico Madrid, když ho v neděli udeřil soupeřem po dvojnásobném souboji s derby.   Vinicius, 18 let, se přestěhoval do Realu v červnu roku poté, co podepsal od brazilských obrů Flamengo 42 milionů eur dres Atletico Madrid, ale nedokázal se dostat do prvního týmu a hrál na své záložní straně Real Madrid Castilla ve španělské regionální třídě.   ..
23.08.2018
TURIN, Itálie - Pro Cristiana Ronalda bylo "osudem" vstoupit do Juventusu, když se snaží stát se druhým hráčem, který vyhrál Ligu mistrů se třemi různými kluby.   Ronaldo se přestěhoval z Realu do Juventusu v off-sezóně v Serie A rekord 112 mil. Euro (pak 131,5 mil. Dolarů).   "Existují v životě věci, které se zdají být diktovány osudem a v tomto případě to bylo taky," řekl Ronaldo v rozhovoru pro datovou službu DAZN. "Nikdy jsem neče..
03.08.2018
V úterý večer byl v Miami přátelský a šéf Manchesteru Jose Mourinho se svým vhodným příznivým postojem obrátil se svými starými kolegy v Realu Madrid.   Klubový delegát Chendo a vedoucí bezpečnosti Julio Cendal oba zůstávají z portugalských dnů a byli srdečně přijati jako uvolněný Mourinho, který se vydal do smíšené zóny.   Dalším pozoruhodným příběhem, který vyšel z předsezónního turné Real, je, že Julen Lopetegui uzav..
SITE MAP
 • Klubů 2019-20
 • Klubů Dětské 2019-20
 • Národní 2018
 • Národní Dětské 2018
 • Klubů Dámské 2019-20
 • Klubů 2018-19
 • Klubů Dětské 2018-19
 • Klubů Ladies 2018-19
 • Klubů 2017-18
 • Klubů Dětské 2017-18
 • Klubů Dámské 2017-18