Košík je prázdný.

Zuřivý Cristiano Ronaldo dělá Juventus po přestávce Champions Le

19.04.2019 0
Cristiano Ronaldo žádá o generální opravu v Juventusu po úterním úderu Ligy mistrů Ligy proti Ajaxu.
 
Zatímco jeho velký soupeř Lionel Messi mučil Manchester United a zajistil přítomnost Barcelony v semifinále soutěže, Juventus odhodil vedení a zaslouženě ho porazil předčasně mladší mladší Erik deset Hag.
 
Ronaldo, který po sobě vyhrál tři tituly Ligy mistrů s Realem Madrid a objevil se v osmi po sobě jdoucích semifinálech, je podle Gazzetta dello Sport zuřivý s Juveho kapitulací a nespokojen s tvrdou taktikou Maxe Allegriho.
 
Očekává se, že 34letý příjezd loni v létě za cenu 112 milionů eur zaručí Juventusu přítomnost ve druhé etapě soutěže a po jeho hattricku v předchozím kole proti Atletico Madrid to vypadalo, jako by jeho podpis by sklidil okamžité evropské dividendy.
 
Porážka v úterý však nechala portugalskou ikonu zpustošenou, když jeho matka odhalila: „Byl velmi smutný. Byl by rád, kdyby šel do finále. Bude tam pro příští. Co mi řekl? „Máma nedělám zázraky“.
 
Ronaldo nyní očekává, že hierarchie Juventusu bude dohlížet na rozsáhlý proces přestavby v létě, aby podpořila a stárla. Paulo Dybala by mohl být prodán až do výše 100 mil. EUR, což je ironií, že by se mohlo stát, že by se hráč mohl rozhodnout pro nový hráč Ronaldo, Joao Felix Benficu.
 
Střelec úterního porážky Matthijs de Ligt je také vysoko na Juveho seznamu, stejně jako lyonský záložník Tanguy Ndombele, kterého si přeje i Manchester City a Chelsea.
 
Mezitím, kdo bude na Juventus helmu na začátku příští sezóny, zůstává otázkou intenzivních spekulací s Allegri, která bude tento týden připravena na kruté rozhovory, a to navzdory tomu, že 51letý trvá na tom, že udržuje klubovou podporu.
 
Antonio Conte, který si po svém vyhození Chelsea užíval sezony, byl spojen s návratem do turínských obrů a potvrdil, že se chce k managementu okamžitě vrátit.
 
„Stále nevím, kam půjdu,“ řekl v pořadu talk show „E poi c'è Cattelan“ v epizodě, která bude vysílána ve čtvrtek večer.
 
„Ale určitě si vyberu tým, který má projekt, který mě přesvědčí.“