Košík je prázdný.

Liverpoolu a Manchesteru City dělá přitažlivější Community Shiel

02.08.2019 0
Sir Alex Ferguson, který se ujal Arsene Wengera, Jose Mourinho přejel téměř všemi, nebo Manchester City přestavěl své hlučné okolí do nepokojů oprávněných etablovaných elit po převzetí Abú Dhabí.
 
S Manchester City versus Liverpool můžeme být v epicentru dalšího velkého tussle, určitě zatímco Pep Guardiola a Jurgen Klopp zůstávají na starosti. Oba kluby si minulou sezónu udržely svou stranu dohody, takže je dobré, že jim byla dána rychlá příležitost znovu se seznámit s nejstrašidelnější překážkou jejich lovu trofejí ve Wembley tento víkend.
 
Město vzrušeně popřelo Liverpool, co nejvíce toužili, když pokračovalo sucho v titulku Anfield, zatímco angličtí šampióni dychtivě hleděli na úspěch Ligy mistrů Merseysiders a celosvětové obdivování a PR fiesta, které s sebou přineslo.
 
Nabídněte Kloppovi a Guardiolovi to, co se na konci této kampaně drželi nahoře v květnu a červnu, a pár by pravděpodobně uzavřel dohodu, když si potřásl rukou před výkopem v komunitním štítu.
 
Mimo hřiště není konkurenceschopnost bez občasné nepřátelství. Městští sympatizanti nezapomenou na sprchu pivních plechovek doprovázející jejich nepřátelský doprovod Anfield k váze Ligy mistrů v roce 2018 a tábor v Liverpoolu bude argumentovat, že morální vyvýšenina byla uvolněna, když zaměstnanci města byli vesele a sporně zpíváni o mučení svých soupeřů poté, co vyhrál minulou sezónu Premier League.
 
Stín Financial Fair Play také znamená, že existuje úcta ke stylu, ve kterém město vybudovalo svůj klub - infrastruktura stejně jako majestát výjimečného týmu Guardioly - nespokojenost Anfielda bude přetrvávat, dokud nebudou uzavřeny Fifa, Uefa a Premier League. jejich vyšetřování, zda byla porušena pravidla.
 
To vede k soupeření rozporů; pokud by vedení každého klubu stolovali společně ve Wembley boxech, není těžké si představit předzvěst institucionálního podezření následovaného hlavním kurzem nestydatého obdivu ke sportovní dokonalosti.
 
Ve všech otázkách zůstávají vztahy mezi manažery nebo hráči nekontaminované. Na bahně na úrovni bot se musí ještě objevit zápalný incident, který odpovídá Roy Keane vrčícímu na Patricka Vieira.
 
Říkalo se, že když byl kapitán Liverpoolu Jordan Henderson vyzván, aby nabídl svůj pohled na video s titulkem ve městě, které zesměšňuje travaily klubu Merseyside, řekl, že to neviděl ani o tom nevěděl.
 
"Nejprve jsem to slyšel," řekl.
 
Hmatatelná diplomacie, možná, ale nedochází k maskování úcty, v níž je Henderson držitelem šampionů. Považuje některé hvězdy města za blízké přátele.