Košík je prázdný.

Odeslání a vrácení

Reklamační řád

Vaše spokojenost je zaručena, když nakupujete www.fotbalovýdres.com. Zboží může být vráceno na vadnou výměnu, pokud bude žádost podána do 5 dnů ode dne, kdy obdržíte zboží. Zboží lze vrátit za úhradu nebo úhradu, pokud zboží nebylo nikdy použito jako žádost o podání do 5 dnů ode dne, kdy ji obdržíte. Můžete použít poplatek za vrácení peněz.

Testujeme naše výrobky před jejich nabídkou k prodeji. Také kontrolujeme každý kus zboží, než předáme objednávky. Pokud nemůžete používat žádné produkty, kontaktujte nás, budeme rádi, že www.fotbalovýdres.com není zodpovědný za jakékoliv poškození, které na zařízení nebo příslušenství vzniká během nebo po použití.

Výměny

Vadné zboží lze vyměnit za stejnou položku, pokud je požadavek podán do 5 dnů ode dne, kdy obdržíte zboží. Neexistují žádné výměny po tomto pětidenním období. Náklady na dopravu se nevrací.

Náhrady

Zboží lze vrátit za plné, vždy vrátit, pokud:

1. Žádost podaná do 5 dnů ode dne obdržení vašeho zboží.

Rozmrazte. Materiál nebyl nikdy použit.

Tři . Do vráceného zboží je zahrnuta veškerá doprava materiálu, balení, příručka (y), záruční karta a dodávané příslušenství, náhradní díly a příslušenství.

Duben. Zpáteční poplatek platí zákazník.

Jakékoli vrácené položky, které nesplňují výše uvedené podmínky pro plné vrácení peněz, podléhají poplatku za zpoplatnění. Za všechny produkty, které mají otevřený použitý balíček, nebo za chybějící zásilku, obal, uživatelské příručky, záruční list, příslušenství, díly a / nebo spotřební materiál, bude zdarma účtován poplatek za vrácení.

Vrácené zboží, které jsou poškozené, nebudou přijaty, zjizveny, poškrábány, zneužity nebo mi chybí originální obal. V takovém případě nebude vrácena žádná náhrada nebo výměna a zboží bude zákazníkovi vráceno zákazníkovi. Pokud je zákazník ochoten zaplatit za přepravu, bude zboží zlikvidováno.

Všimněme si, že můžete vrátit zpět vrácené položky, pokud zjistíme, že je to vhodné.

Náhrady jsou vydávány ve stejném způsobu platby, který se obvykle nakupuje do 14 dnů.

Olověný případ

1. Nelíbí se výrobek po jeho získání.

Rozmrazte. Pokud máte jakékoliv pochybnosti o velikosti, kontaktujte nás a vyžádejte si další informace. V opačném případě nemůžeme přijmout požadavek vrátit nesprávnou velikost.

Tři . Standardní velikost sporu.

Duben. Kontaktujte nás, pokud si nejste jisti, jestli máte nějaké informace. V opačném případě jeho fyzická žádost o vrácení přijala špatně.

Smět . Nechcete, aby naše výrobky.

6. www.fotbalovýdres.com si vyhrazuje základní právo na výklad naší politiky návratu

SITE MAP
  • Klubů 2018-19
  • Klubů Dětské 2018-19
  • Národní 2018
  • Národní Dětské 2018
  • Klubů Ladies 2018-19
  • Klubů 2017-18
  • Klubů Dětské 2017-18
  • Klubů Dámské 2017-18