Košík je prázdný.

Cristiano Ronaldo říká, že přestěhování do Juventusu bylo "

23.08.2018 0
TURIN, Itálie - Pro Cristiana Ronalda bylo "osudem" vstoupit do Juventusu, když se snaží stát se druhým hráčem, který vyhrál Ligu mistrů se třemi různými kluby.
 
Ronaldo se přestěhoval z Realu do Juventusu v off-sezóně v Serie A rekord 112 mil. Euro (pak 131,5 mil. Dolarů).
 
"Existují v životě věci, které se zdají být diktovány osudem a v tomto případě to bylo taky," řekl Ronaldo v rozhovoru pro datovou službu DAZN. "Nikdy jsem nečekal, že v tomto týmu budu hrát, ale některé věci se přirozeně dějí. Pro mě to bylo snadné rozhodnutí, co bylo děláno v Madridu je neuvěřitelné, vyhrál jsem všechno, tam žije moje rodina, ale je to součást minulosti. pokusit se psát příběh v tomto klubu. "
 
Ronaldo nedokázal vstoupit do souboje o jeho soutěžní debut pro Juventus, ale tým v sobotu vyhrál 3-2 v Chievo Verona.
 
Přesto existovaly pozitivní náznaky, kdy měl Ronaldo pár šancí a dobře se spojil se svými novými spoluhráči.
 
"Jsem velmi šťastný, tým je silný a Juve, jak všichni ví, je jedním z nejlepších klubů na světě," řekl Ronaldo. "Mám rád, jak se cvičí, jejich mentalitu, mají zvláštní metody, jsou velmi profesionální a proto se cítím dobře."
 
Juventus vyhrál sedm přímých titulů Serie A a čtyř rovných lig a pohárů, ale naposledy vyhrál Ligu mistrů v roce 1996. Ronaldo vyhrál pětkrát nejvyšší evropský turnaj v klubu, včetně čtyř posledních pěti, a zaznamenal také soutěžní rekord 120 cíle.
 
Portugalsko dopředu v roce 2008 zvítězilo v trofejí s Manchesterem United. Clarence Seedorf je jediný hráč, který vyhrál s třemi různými kluby.
 
"Chci vyhrát Ligu mistrů s Juventusem," řekl Ronaldo. "Soustředíme se na to se svými spoluhráči, ale bez toho, abychom to posedli. Budeme postupovat krok za krokem a pak uvidíme, jestli to bude letos, příští rok nebo rok poté."
 
Další vítězství v Lize mistrů by také vidělo, že se připojí k Francisco "Paco" Gento jako hráči, kteří vyhrál evropskou soutěž elitních klubů rekordních šestkrát. Gento to udělal mezi lety 1956 a 1966.
 
Ronaldo zaznamenal v minulé sezóně jeden z nejlepších gólů v historii Ligy mistrů proti Juventusu v Turíně - velkolepému režijnímu cíli, který mu přinesl stovku z fanoušků italského týmu.
 
A 33-letý přiznal, že se podílel na svém rozhodnutí přesunout se do Turína.
 
"Malé detaily dělají velký rozdíl na konci dne, takže bych řekl, co jsem viděl na stadionu pomohl, abych byl upřímný," řekl Ronaldo. "Podle mého názoru bylo to nejlepší cíl v mé kariéře. A samozřejmě, když lidé začali mne potěšovat na stadionu, byl jsem jako:" Wow. "
 
"(To) mě moc překvapilo, protože se to nikdy nestalo v mém životě, tak byl neuvěřitelný okamžik."